Malowanie Proszkowe

Malowanie Proszkowe – Cieszyn, Bielsko, śląsk i cała Polska

Malowanie proszkowe jest procesem nanoszenia powłok na metale i nie tylko również na ceramikę oraz inne materiały potrafiące wytrzymać temperaturę ok. 200’C, które oferują doskonałe wykończenia w wielu kolorach, zapewniającą większą trwałość, odporność na uderzenia, ścieranie, warunki atmosferyczne niż inne konwencjonalne metody.

Szeroki wybór farb

Stała poszerzająca się oferta producentów farb proszkowych pozwala sprostać coraz to różniejszym gustom klientów. Poza podstawowymi wykończeniami takimi jak stopień połysku od pełnego połysku, przez półpołyski i półmaty aż do głębokich matów, farby proszkowe można wybierać również odnośnie struktur jak drobna struktura, gruba struktura efekty młotkowe imitacje skór krokodyla i wiele innych.
Ponad to w farbach proszkowych dostępna jest również bardzo szeroka oferta farb metalicznych.

Krótki czas realizacji

Malowanie proszkowe zapewnia również szybki czas realizacji, nie wymagający długo schnących międzywarstw podkładów itp. jak w przypadku standardowej metody malowania. Praktycznie po ostygnięciu detalu do temperatury otoczenia detal jest gotowy do użytku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email w celu omówienia Państwa potrzeb, dostępnych opcji oraz naszych możliwości sprostania wskazanych wymagań.

Tel: 508 216 118

Dane Kontaktowe:

ul. Wiklinowa 39
43-430 Ochaby Małe

Adres Email:
info@sandtech.pl

Oferta:

© Copyright 2016 - SandTech | Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja - Agencja.XYZ